19 yıllık birikim ve tecrübesiyle sizlere hizmet veren ve verdiği hizmetten gurur duyan Fahri KABA artık KABAOĞLU SÜRÜCÜ KURSU ile sizlere daha iyi bir hizmet sunmanın onurunu yaşayacaktır. 2 katlı depreme dayanıklı binasında son derece şık ve donanımlı, klimalı derslikleri ve araçlarıyla hizmetinizdedir.

Eğitimdeki kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Kabaoğlu Sürücü Kursu, hem teorikhem de uygulamada daha fazla saat ders vererek dört dörtlük sürücüler yetiştirmekte olup sizlerin daha iyi hizmet alması için de, modern binamız, dersliklerimiz, sosyal etkinlik alanlarımız ve kendinizi aile ortamında hissedebileceğiniz bir rahatlık sunmaktadır.

Sürekli DEĞİŞİM Hep GELİŞİM sloganıyla sektöründe öncü kuruluş!

KABAOĞLU SÜRÜCÜ KURSU’na ilk gelen sürücü adayları, karşılaştıkları samimi, güler yüzlü ve ferah ortamdan etkilenip memnuniyetlerini kursumuza kaydettirdikleri yakınları ile göstermektedirler.

30’ar kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla “bilinçli sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmek ve bu amaç ışığında hiç bir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

* Teorik Dersler en iyi şekilde dizayn edilmiş ferah ve aydınlık ortamda verilmekte
* Kaliteli eğitim için tecrübeli hocalarımızla sizinleyiz
* Kendinizi evinizde hissedeceğiniz temiz ve geniş kafeteryamızda huzurlu dinlenme imkanı bulacaksınız